U Twojego boku, stale się rozwijając

Patrzyć z każdym dniem coraz dalej

Nasza historia
 • 1947 - 1970

  Nasza historia zaczyna się we Włoszech w czasie odbudowy, od pierwszej działalności sygnowanej Cherubini: rzemieślniczej firmy zajmującej się kuciem metali. Nikt nie przypuszczał, że jest to początek trzypokoleniowej historii, opartej na dbałości o szczegóły, emocjach i wartościach. Poszukiwanie nowych rozwiązań charakteryzowało również wczesne lata działalności firmy gotowej do otwarcia się na najbardziej konkurencyjny z rynków, jakim jest Szwajcaria. Z małego zakładu rzemieślniczego wyrośliśmy na międzynarodowego dostawcę akcesoriów do drzwi szklanych, zgodnie z najsurowszymi szwajcarskimi standardami.

 • 1970 - 1990

  Długa fala boomu gospodarczego lat 60. podsyciła nasze pragnienie odnowy. Reorganizacja, dywersyfikacja i poszerzenie oferty doprowadziły nas do produkcji akcesoriów do rolet i żaluzji.

  Faza konsolidacji i ekspansji firmy Cherubini miała miejsce w latach 80. dzięki rozszerzeniu oferty o pierwsze rozwiązania w zakresie markiz i ekranów. Były to kluczowe i gorączkowe lata, podczas których międzynarodowa wizja firmy nabierała kształtu, prowadząc do otwarcia pierwszego biura sprzedaży za granicą zlokalizowanego w Genewie. Stanowiły one pierwszy krok w kierunku obecnej organizacji globalnej.

 • 1990 - 2000

  Koniec XX wieku przyniósł dalszą ewolucję w naszej podróży. Zaczęliśmy produkować pierwsze rozwiązania elektroniczne do sterowania markizami : innowacja ta stanowi dla nas impuls i pozwoli nam stać się prawdziwymi ambasadorami Made in Italy, wyrazicielami lokalnego rzemiosła zdolnego do podbicia międzynarodowego rynku z coraz bardziej zintegrowaną ofertą komponentów do produktów sterowanych ręcznnie i elektrycznie.

 • 2000 - dziś

  Nowym wyzwaniem jest połączenie elektroniki i automatyki domowej w najnowocześniejsze rozwiązania, które oferują komfort mieszkania dostosowany do indywidualnych potrzeb. Stawiamy czoła temu wyzwaniu świadomi znaczenia historii, którą już przeżyliśmy i horyzontów, które dopiero musimy odkryć, dzięki spójności i profesjonalizmowi naszych 180 współpracowników i filii operacyjnych we Włoszech, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Chinach i Turcji.

“Stawiamy na rygorystyczną dbałość o szczegóły. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Mamy na swoim koncie sukcesy i wciąż wprowadzamy innowacje i zmiany, aby zaoferować tym, którzy nas wybiorą, produkty i usługi najwyższej jakości.”

Badania i rozwój

Projektujemy i rozwijamy każde z naszych rozwiązań dzięki synergicznej pracy trzech biur projektowych z zaawansowanymi umiejętnościami w zakresie elektroniki i automatyki, do produkcji napędów rurowych i akcesoriów do osłon sterowanych ręcznie. Unikalna wizja oferująca Państwu systemy z wartością dodaną.

Wybór materiałów

Starannie dobieramy surowce do obróbki, zwracając uwagę na ich jakość i wydajność eksploatacyjną. Dedykowane linie produkcyjne przetwarzają znal, mosiądz, aluminium, stal i tworzywa sztuczne w procesach tłoczenia i obróbki skrawaniem.

Zintegrowana produkcja

Integrujemy wszystkie technologie potrzebne do nadania konkretnej formy naszym projektom. Współistnienie niezbędnych, wyspecjalizowanych działów na powierzchni produkcyjnej 14 500 m2 pozwala nam zadbać o każdy szczegół we wszystkich procesach, takich jak toczenie, bębnowanie, frezowanie i termolakierowanie, z maksymalną elastycznością na każdym etapie.

Badanie jakości

Testujemy nasze produkty w laboratorium wyposażonym w sprzęt do badań wytrzymałościowych, porównawczych, prototypowania i badań nad alternatywnymi materiałami. Staranna i precyzyjna praca stanowiąca gwarancję dla klientów końcowych, dystrybutorów i instalatorów.

Logistyka i serwis

Nasza organizacja jest podzielona na sieć małych firm połączonych w dużą grupę: sieć elastyczna i zwinna, zaprojektowana dla maksymalnej szybkości i punktualności dostaw naszych produktów. Jesteśmy również bliżej klienta dzięki międzynarodowej sieci wsparcia budowanej przez lata za pośrednictwem naszych filii.

Wsparcie i szkolenia

Wspieramy techników, instalatorów, dystrybutorów i osoby prywatne za pomocą Cherubini Academy - platformy cyfrowej zawierającej samouczki wideo do instalacji i konfiguracji systemu, instrukcje obsługi, katalogi, broszury i szkoleniowa.